Google+

VERSLO KONSULTACIJOS

Mūsų verslo patarėjai padės Jums sklandžiai pradėti savo verslą ir jį sėkmingai vystyti.

Mes teikiame profesionalias verslo konsultavimo paslaugas:

Konsultuojame įmonės steigimo, verslo pradžios ir plėtros klausimais

Atsižvelgdami į Jūsų verslo specifiką, ateities planus, padėsime pasirinkti Jums tinkamiausią verslo vykdymo formą, valdymo bei plėtros modelį.

Padedame licencijų, leidimų gavimo klausimais

Tam tikros veiklos gali būti licencijuojamos, t.y. prieš jas vykdant turėsite gauti atitinkamas licencijas ar leidimus, sertifikatą, akreditaciją, kvalifikacijos pažymėjimą, užsiregistruoti veiklą prižiūrinčioje institucijoje, sertifikuoti produkciją ir t.t. Lietuvoje šiuo metu yra apie 640 leidimų, todėl pakankamai sudėtinga surasti Jums reikalingą informaciją. Mes Jums padėsime susiorientuoti leidimų ir licencijų labirintuose, parengsime dokumentus ir padėsime gauti leidimus veiklai.

Patariame mokesčių optimizavimo klausimais

Padedame perprasti ir optimaliai išnaudoti mokesčių sistemos subtilumus, efektyviai paskirstyti mokesčius,  kad galėtumėte vykdyti ekonomiškai naudingą, socialiai atsakingą bei sąžiningą veiklą.

Konsultuojame verslo finansavimo galimybių klausimais

 Įvertinsime Jūsų verslo finansavimo galimybes, padėsime rasti finansavimo šaltinius, pasiruošti investicijų pritraukimui ir sutvarkyti dokumentus.

Padedame sutarčių sudarymo, komercinių pasiūlymų rengimo klausimais

Konsultuojame derybų dėl sutarties sudarymo ir ikisutartinių santykių, sutarčių sudarymo, sutarčių vykdymo ir nutraukimo klausimais.

Galime parengti komercinius pasiūlymus, pateikti pastabas Jūsų naudojamiems pasiūlymams.

Patariame eksporto ir importo srityje

Konsultuojame eksporto rinkos pasirinkimo, pasiruošimo eksportui, eksporto/importo procedūrų, dokumentacijos klausimais.

Norite pasikonsultuoti, o gal tiesiog paklausti?